TBJD477K006CBLB0945 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TBJD477K006CBLB0945
  • Производитель
    AVX Corporation
  • Описание
    AVX Corporation TBJD477K006CBLB0945 Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: yes Capacitance: 470 uF Voltage Rating: 6 V Tolerance: 10 % Case Code - in: 2917 Case Code - mm: 7343 Height: 3.1 mm Mfr Case Code: D Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: TBJ Product: Tantalum Solid High Reliability Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L Package / Case: 2917 (7343 metric) Termination Style: SMD/SMT